Yhteystiedot

FinFami Uusimaa ry:n toimitilat sijaitsevat Helsingissä osoitteessa Jämsänkatu 2 C.

Katutasossa sijaitsee yhdistyksen matalan kynnyksen tapaamis-ja kohtaamisolohuone Tuikku-Kohtaamo.

Neljännessä kerroksessa sijaitsevat yhdistyksen tuki- ja neuvontapalvelut, ryhmätilat sekä toimisto- ja projektitilat.

Tavoitat meidät parhaiten puhelimitse ma – to klo 9 – 15 välisenä aikana numerosta 09 686 0260. Voit myös ottaa yhteyttä yhteydenottolomakkeen välityksellä.

Alta löydät myös suorat yhteystiedot kaikille yhdistyksen työntekijöille.

Kuva suurenee klikkaamalla.

FinFami Uusimaa ry

Postiosoite

Kumpulantie 5
00520 Helsinki

Käyntiosoite

Jämsänkatu 2 C, 4. kerros
Näytä Google Mapsissa

Sähköposti

Leif Berg

Toiminnanjohtaja
p. 050 301 9179
leif@finfamiuusimaa.fi

Pirjo Haapamäki

Talouspäällikkö
p. 09 6860 2640
pirjo@finfamiuusimaa.fi

Mira Partanen

Toimistoapulainen
mira@finfamiuusimaa.fi

Tuki ja neuvonta

Anne Alakiuttu

Projektikoordinaattori
p. 045 7731 1042
anne@finfamiuusimaa.fi

Liisa Hietala

Omaisten tuki- ja neuvontatyöntekijä
p. 040 132 6821
liisa@finfamiuusimaa.fi

Taru Nyström

Vapaaehtoistoiminnan koordinaattori
p. 040 483 7983
taru@finfamiuusimaa.fi

Merja Tuominen

Palveluohjaaja
p. 045 7732 4738
merja@finfamiuusimaa.fi

Annika Wallenius

Kokemusasiantuntija
p. 040 170 3702
annika@finfamiuusimaa.fi

Aluetyö

Eija Suominen

Verkostokehittäjä ja aluekoordinaattori
p. 050 534 8395
eija@finfamiuusimaa.fi

Petteri Liikanen

Omaistyö ja aluekoordinaattori
p. 050 576 8531
petteri@finfamiuusimaa.fi

Projektit

Sanni Sihvola

Projektikoordinaattori
p. 045 7733 2203
sanni@finfamiuusimaa.fi

Ursula Hallas

Projektityöntekijä
p. 045 7734 7836
ursula@finfamiuusimaa.fi

Jokke Pulkkinen

Projektivastaava
p. 040 773 3262
jokke@finfamiuusimaa.fi

Osku Marjanen

Projektikoordinaattori
p. 040 132 6768
osku@finfamiuusimaa.fi

Tuukka Mäkelä

Projektityöntekijä
p. 040 530 0215
tuukka@finfamiuusimaa.fi

Peter Rolin

Projektikoordinaattori
p. 040 779 5673
peter@finfamiuusimaa.fi

Jana Bajram

Projektikoodinaattori
Sosiaalivalmentaja, Henkilökohtaisen valmennuksen vastaava
p. 050 562 7043
jana.bajram@sveps.fi

Lotta Ora

Projektityöntekijä
Sosiaalivalmentaja, Taidelähtöisten työtapojen vastaava
p. 040 150 3604
lotta.ora@sveps.fi

Katariina Raivio

Projektikoordinaattori
p. 040 187 4391
katariina@
finfamiuusimaa.fi

Maarit Visala

Projektityöntekijä
p. 040 830 8268
maarit@finfamiuusimaa.fi

FinFami Uusimaa ry

Pin It on Pinterest